Wielki Test dla Hospicjum

Ikonka dla Wielki Test dla Hospicjum

4 września 2019 r. Marta Kielczyk, zwyciężczyni Wielkiego Testu TVP o II wojnie światowej, odwiedziła Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

Pani Marta przyjechała przekazać wygraną w teleturnieju kwotę 30 000 zł na rzecz naszego Hospicjum. W imieniu Fundacji WHD symboliczny czek odebrali (w kolejności alfabetycznej): Beata Biały – specjalista ds. PR, Artur Januszaniec – prezes Fundacji WHD, Magdalena Karkowska – pielęgniarka, Wojciech Marciniak – wiceprezes Fundacji WHD oraz Elżbieta Tokarska – pracownik socjalny. Dyplom z podziękowaniem od Fundacji wręczył pani Marcie prezes Artur Januszaniec. Wydarzeniu towarzyszyły kamery TVP I i Panoramy.

W spotkaniu nie mógł uczestniczyć Piotr Sobczyński, który wspólnie z Martą Kielczyk wygrał teleturniej i zadecydował o przekazaniu nagrody – w ramach obowiązków służbowych wyjechał za granicę.

W imieniu własnym i naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy zwycięzcom Wielkiego Testu TVP o II wojnie światowej za zainteresowanie potrzebami nieuleczalnie chorych dzieci i udzielone wsparcie.