Przekaż
Datek

Ambasadorzy WHD

KRS 0000097123

  Z serca dziękujemy

  Ikonka dla Z serca dziękujemy

  "Prawdziwą siłą człowieka jest jego wrażliwość."
  Bruno Ferrero

  Serdecznie dziękujemy naszym Ambasadorom za wsparcie w propagowaniu idei domowej opieki paliatywnej nad dziećmi.
  Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wrażliwość i zaangażowanie na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, którymi sie opiekujemy.

  Zespół i podopieczni Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci

Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Aktor
Ewa Marciniak
Ewa Marciniak

Politolog, Uniwersytet Warszawski

Warszawskie Hospicjum dla Dzieci to przede wszystkim wyraz miłości do tych, którzy jej najbardziej potrzebują – bezbronnych, nieuleczalnie chorych dzieci. To również opieka nad całymi rodzinami, dawanie im nadziei i wsparcia emocjonalnego oraz motywacji.

Kadra WHD pozwala małym pacjentom pozostały czas przeżyć w możliwie najbardziej komfortowy sposób, w domu, bez bólu i cierpienia. To piękna inicjatywa, która nas wszystkich powinna skłonić do refleksji - zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tym, co w życiu jest najważniejsze.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Aktorka

Robert Rozmus
Robert Rozmus

Aktor

Tomasz Słomka
Tomasz Słomka

Politolog, Uniwersytet Warszawski

Warszawskie Hospicjum dla Dzieci daje nadzieję tym, którzy zostali wykluczeni przez system. Nie ma piękniejszej misji od niesienia pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom.

Opieka, którą zapewniają pracownicy WHD, jest nieoceniona nie tylko dla małych pacjentów, którzy mogą przeżywać swą chorobę w domu, wśród najbliższych, ale także dla całych ich rodzin. WHD odbudowuje w nich wiarę i udowadnia, że ich chore dzieci zasługują na najlepsze! To zaszczyt być Waszym ambasadorem!

Milena Suszyńska
Milena Suszyńska

Aktorka

Pracownicy Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci działają tam, gdzie nadzieja się kończy. Jednak ich praca jest niezbędna. Potrafią złagodzić ból, przynieść ukojenie i codziennie oddają swoje serca umierającym dzieciom. Pomagają im godnie odejść. Widziałam ich pracę wielokrotnie. I podziwiam ich za oddanie, mądrość i niekończące się pokłady dobra.

Wspierając Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, wspiera się rodziny, które doświadczają największej z możliwych tragedii.

Hanna Śleszyńska
Hanna Śleszyńska

Aktorka

Przekaż Datek