Koncert charytatywny

18 stycznia 2020 r. w Ciechanowie odbył się koncert charytatywny na rzecz Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.

Koncert zorganizowany został przez Profesjonalny Ośrodek Rozwoju Talentów, z inicjatywy taty jednego z naszych pacjentów oraz prowadzącej Ośrodek Bogumiły Nasierowskiej.

Na scenie ciechanowskiej Hali Mazovia wystąpili artyści PORT-u, a także zaproszone przez organizatorów regionalne zespoły taneczne, muzyczne i chóralne. Tematyka koncertu nawiązywała do niedawnych świąt Bożego Narodzenia – nie zabrakło tradycyjnych kolęd, ale i utworów współczesnych, np. pięknych piosenek Zbigniewa Preisnera z albumu Moje kolędy na koniec wieku.

Warszawskie Hospicjum dla Dzieci reprezentowała Beata Biały, która opowiedziała zgromadzone publiczności o działalności hospicjum.

Organizatorom i publiczności serdecznie dziękujemy za wsparcie udzielone naszym pacjentom.