Grupa Wsparcia dla Rodzeństwa w Żałobie

Ikonka dla Grupa Wsparcia dla Rodzeństwa w Żałobie

Opiekunowie grupy

Dorota Licau
Magister socjologii, pracownik socjalny Fundacji WHD.
Od blisko 20 lat lat prowadzi grupę wsparcia w żałobie dla rodzeństwa pacjentów hospicjum domowego, posiada uprawnienia kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży.

Maciej Mieszało
Pielęgniarz w Warszawskim Hospicjum dla Dzieci.
Od ponad 10 lat współprowadzi grupę wsparcia w żałobie dla rodzeństwa pacjentów hospicjum. Posiada uprawnienia wychowawcy kolonijnego.

Paweł Powierża
Mgr teologii. Ukończył podyplomowe studia pedagogiczne; nauczyciel informatyki i religii w szkole podstawowej. Ma ponad 20-letnie doświadczenie pedagogiczne.
Od blisko 20 lat związany jest z Fundacją WHD, m. in. jako wychowawca podczas wyjazdów grupy wsparcia rodzeństwa w żałobie.

Agnieszka Grzesik
Mgr teologii z przygotowaniem pedagogicznym. Ukończyła studia podyplomowe z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Doświadczony opiekun i wychowawca. Nauczyciel i wychowawca w szkole podstawowej.
Od 2003 roku współpracuje z Fundacją WHD (wolontariat, opiekun dziecięcej grupy wsparcia w żałobie).

• Grupa Wsparcia dla Rodzeństwa w Żałobie - zdjęcie nr 1