Articles In English na-russkom-yazyke Fundacja WHD na FaceBooku Fundacja WHD na FaceBookuFundacja WHD na YouTubeInstagram

Zwycięzcy Wielkiego Testu TVP odwiedzili Hospicjum

24 października 2019 r. odwiedzili nas zwycięzcy Wielkiego Testu TVP o Jagiellonach.

Aktorzy Anna Gzyra i Robert Czebotar wybrali Fundację WHD na beneficjenta swojej pomocy i przyjechali przekazać wygraną w teleturnieju kwotę 30 000 zł.

W imieniu Fundacji WHD symboliczny czek odebrali: Artur Januszaniec (Prezes Fundacji), Wojciech Marciniak (Wiceprezes), Beata Biały (specjalista ds. Public Relations) oraz Małgorzata Olejnicka i Joanna Pietrzak.

Pani Annie i panu Robertowi serdecznie gratulujemy zwycięstwa i dziękujemy za wsparcie naszej Fundacji i nieuleczalnie chorych dzieci, którymi się opiekujemy.

Na zakończenie wizyty przekazaliśmy naszym darczyńcom podziękowania w formie pamiątkowych dyplomów.

Spotkaniu towarzyszyła kamera. Krótką relację z odwiedzin w Hospicjum i z przekazania czeku będzie można obejrzeć przed emisją kolejnej edycji Wielkiego Testu TVP.