Zwycięzcy Sylwestrowego Testu TVP w WHD

Ikonka dla Zwycięzcy Sylwestrowego Testu TVP w WHD

Rok 2020 zakończył się dla Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci bardzo szczęśliwie. Zwycięzcy Sylwestrowego Wielkiego Testu TVP, Rafał Szałajko i Grzegorz Pawlak, postanowili przeznaczyć swoją nagrodę (30 000 zł) dla naszych podopiecznych.

18 stycznia 2021 obaj panowie odwiedzili wraz z ekipą TVP siedzibę WHD, by osobiście przekazać symboliczny czek.

Za ten piękny gest, prezes Artur Januszaniec i wiceprezes Wojciech Marciniak wręczyli darczyńcom podziękowania w formie pamiątkowych dyplomów. Dyplomy takie otrzymują osoby, które w szczególny sposób wspierają naszą fundację.

Dziękujemy, że w tych trudnych czasach pandemii opowiadacie innym o naszej fundacji i o tym, jak bardzo potrzebna jest pomoc, by hospicjum mogło skutecznie pomagać nieuleczalnie chorym dzieciom.

DZIĘKUJEMY!

• Zwycięzcy Sylwestrowego Testu TVP w WHD - zdjęcie nr 1