Z wizytą na Ukrainie

Ikonka dla Z wizytą na Ukrainie

Dr Tomasz Dangel i dr Artur Januszaniec zostali poproszeni przez Prezes Fundacji im. Matki Teresy z Kalkuty panią Lyudmylę-Oksanę Andriyishyn o przedstawienie obowiązujących w naszym Hospicjum zasad domowej opieki paliatywnej nad dziećmi.
Po wstępie dr. Artura Januszańca i prezentacji filmu opowiadającego historię Fundacji WHD, dr Tomasz Dangel opowiedział o wartościach, którymi kierujemy się w naszej pracy – o poszanowaniu godności i szacunku do drugiego człowieka. Następnie przybliżył zebranym działalność pierwszego w Polsce Hospicjum Perinatalnego działającego w ramach Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.

W konferencji oprócz przedstawicieli z Polski uczestniczyły delegacje z Białorusi i Ukrainy, a za pośrednictwem komunikatora Skype – z Gruzji.

Na zdjęciu od lewej: Artur Januszaniec, Tomasz Dangel

• Z wizytą na Ukrainie - zdjęcie nr 1