Wsparcie Ambasady Republiki Chorwacji

Ikonka dla Wsparcie Ambasady Republiki Chorwacji

16 grudnia 2015 r. w chorwackiej restauracji Papalina przy współpracy z Ambasadą Republiki Chorwacji w Polsce odbyła się uroczysta kolacja połączona z aukcją na rzecz podopiecznych Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.

Głównymi gośćmi wydarzenia byli Pani Ambasador Chorwacji Andrea Bekić oraz Attache Marijan Barić.
Licytowano przedmioty przyniesione przez uczestników kolacji.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie udzielone naszym podopiecznym.

Wykorzystane zdjęcie pochodzi z https://www.facebook.com/AmbasadaRepublikiChorwacji

Restauracja Papalina:

Charytatywny Wieczór Chorwacki jest inicjatywą Restauracji Papalina.
Jej celem jest skupienie środowiska chorwackiego w Warszawie, osób związanych z Chorwacją, biznesem i kulturą.
Każde takie spotkanie ma charakter nieformalny. Jest to wyjątkowo radosny czas urozmaicony pysznym jedzeniem, muzyką i trunkami, połączony z możliwością wsparcia wybranych fundacji.

W dniu 16 grudnia 2015 r. wsparliśmy Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.
Nasi Goście zostali uraczeni ośmiornicą w pece – tradycyjnie przyrządzoną wg. chorwackiego przepisu, owocami morza, a także gorąca rakiją na zimny grudniowy wieczór.
Na koniec odbyła się aukcja, z której przychody w całości przeznaczone zostały na Fundację.
Przedmioty przekazane przez naszych gości zostały sprzedane za 1820 zł.

Marek Krawczyk - właściciel Restauracji – od kilku lat śledzi działalność Fundacji. Przygotowując wieczór i planując wsparcie fundacji – od razu pomyślał o Warszawskim Hospicjum dla Dzieci.

„Cieszę się, że akcja cieszyła się takim powodzeniem – mam nadzieję, że nasze następne wieczory skupią jeszcze więcej osób i będziemy mogli jeszcze hojniej wspierać Fundację".

• Wsparcie Ambasady Republiki Chorwacji - zdjęcie nr 1