Pożegnanie Basi

Ikonka dla Pożegnanie Basi

14 maja 2021 r. z zespołem Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci pożegnała się pielęgniarka Basia Tokarz. W WHD pracowała 21 lat. Profesjonalna, kompetentna, a zarazem pełna ciepła i empatii, była dla pacjentów i ich rodzin nieocenionym wsparciem w każdym czasie.  Dla koleżanek i kolegów z zespołu zawsze miała uśmiech i życzliwość. Była też ważnym członkiem zespołu poradni stomatologicznej „Uśmiech Malucha”.

Dziś Basia po raz ostatni wzięła udział w odprawie Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci, po której nastąpiło wzruszające pożegnanie. Prezes Artur Januszaniec podziękował Basi w imieniu zarządu Fundacji WHD i całego zespołu za wszystkie lata, które oddała podopiecznym hospicjum, życząc powodzenia w nowej pracy.

Basiu, pamiętaj, że na Agatowej zawsze czekają na Ciebie uśmiechnięte twarze Twoich przyjaciół z WHD. Będzie nam Ciebie brakować!

• Pożegnanie Basi - zdjęcie nr 1
  • Pożegnanie Basi - zdjęcie nr 2