Pomoc Fundacji PKO Banku Polskiego

Ikonka dla Pomoc Fundacji PKO Banku Polskiego

Pulsoksymetr to jedno z urządzeń używanych praktycznie codziennie w opiece nad pacjentami hospicjum. Dzięki niemu kontroluje się poziom saturacji krwi, czyli wysycenia jej tlenem. Musi być dokładny i prosty w obsłudze, tak by badanie można było przeprowadzić w sposób możliwie komfortowy dla małego pacjenta.

O środki na zakup pulsoksymetrów zwróciliśmy się do Fundacji PKO Banku Polskiego. Dzięki darowiźnie zakupiliśmy 22 takie urządzenia! Będą dobrze służyć naszym pacjentom. Darowizna pozwoliła też na sfinansowanie zakupu wielu leków używanych w naszym hospicjum.

To nie pierwszy raz, gdy Fundacja PKO Banku Polskiego wsparła naszych pacjentów. Serdecznie dziękujemy za wrażliwość i pomoc! Hasło Fundacji PKO Banku Polskiego głosi, że dobro procentuje. My życzymy, by wracało z procentem do tych, którzy je czynią.

• Pomoc Fundacji PKO Banku Polskiego - zdjęcie nr 1
  • Pomoc Fundacji PKO Banku Polskiego - zdjęcie nr 2