Przekaż
Datek
KRS 0000097123

Nowy sprzęt dla Uśmiechu Malucha

Ikonka dla Nowy sprzęt dla Uśmiechu Malucha

W połowie października 2021 r. w poradni stomatologicznej Uśmiech Malucha zamontowany został nowy unit stomatologiczny Planmeca Compact i5 oraz aparat Planmeca ProX z radiografią ProSensor Ethernet S1. Urządzenia te zastąpiły wysłużony sprzęt, który dzięki sprzedaży odnalazł drugie życie w innym gabinecie stomatologicznym.

Dzięki nowemu unitowi trwające często wiele godzin zabiegi mogą być komfortowo wykonywane, zaś nowy aparat rentgenowski gwarantuje wysoką jakość zdjęć.

Wymiana sprzętu na nowe, wysokiej klasy urządzenia nie byłaby możliwa, gdyby nie finansowe wsparcie, jakie na ten cel otrzymaliśmy od Fundacji PKO BP. Bardzo dziękujemy za zrozumienie dla potrzeb chorych dzieci!

Warto przypomnieć, że poradnia Uśmiech Malucha świadczy usługi stomatologiczne dzieciom, które z różnych powodów muszą być leczone w znieczuleniu ogólnym. W zdecydowanej większości są to dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności. Dzięki znieczuleniu ogólnemu mogą one bezpiecznie i bez lęku skorzystać z pomocy stomatologicznej.

Wszystkie przychody z działalności Uśmiechu Malucha przekazywane są na działalność statutową Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

  • Nowy sprzęt dla Uśmiechu Malucha - zdjęcie nr 1
Przekaż Datek