Nagroda Forum Ochrony Zdrowia

Ikonka dla Nagroda Forum Ochrony Zdrowia

Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci znalazła się w gronie osób i organizacji wyróżnionych nagrodami Forum Ochrony Zdrowia.

7 września 2022 r., podczas XXXI Forum Ekonomicznego w Karpaczu odbyła się Gala Forum Ochrony Zdrowia, na której nagrodę w kategorii „Działania na rzecz pacjenta” otrzymała Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Nagrodę w imieniu Fundacji WHD odebrali: dr Katarzyna Marczyk – Prezes Fundacji WHD, lek. Artur Januszaniec – Prezes Fundacji WHD w latach 1996 – marzec 2022 oraz mgr Barbara Ważny – pielęgniarka Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.

• Nagroda Forum Ochrony Zdrowia - zdjęcie nr 1
  • Nagroda Forum Ochrony Zdrowia - zdjęcie nr 2
  • Laureaci nagrody. Katarzyna Marczyk (6 od lewej), Barbara Ważny (7 od lewej), Artur Januszaniec (10 od lewej). Fot - https://medycynaprywatna.pl/anna-rulkiewicz-z-nagroda-specjalna-forum-ochrony-zdrowia/