Liga Charytatywna Santander Aviva

Ikonka dla Liga Charytatywna Santander Aviva

Od stycznia 2019 r. Liga Charytatywna Santader Aviva Ubezpieczenia 5. Region w Warszawie, wspiera Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Określony procent od każdej sprzedanej polisy przekazywany jest na cele charytatywne tj. na wsparcie działań Fundacji WHD.

27 sierpnia 2019 r. po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć w siedzibie Fundacji przedstawicielki Santander Aviva Ubezpieczenia panie Aneta Rajewska – Dyrektor Regionu i Dina Chojnacka – Dyrektor Oddziału Santander Bank Polska, które na ręce przedstawicieli Zarządu Fundacji WHD przekazały czek na kwotę 5 810 zł. Od początku 2019 roku Liga Charytatywna wsparła Warszawskie Hospicjum dla Dzieci łączną kwotą 9870 zł.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie potrzebami nieuleczalnie chorych dzieci i udzielone wsparcie.

• Od lewej: Ireneusz Kalisiak (WHD), Dina Chojnacka, Aneta Rajewska (Santander AVIVA), Wojciech Marciniak (WHD)