Articles In English na-russkom-yazyke Fundacja WHD na FaceBooku Fundacja WHD na FaceBookuFundacja WHD na YouTubeInstagramissuu.com

22 678 16 11

Kurs dla lekarzy hospicjów dla dzieci

Kurs dla lekarzy hospicjów dla dzieci

Zapraszamy lekarzy hospicjów dla dzieci na kurs doskonalący CMKP „Pediatryczna opieka paliatywna – wymiana doświadczeń”. Kurs odbędzie się w dniach 6-7 marca 2020 roku w Centrum Naukowo-Szkoleniowym im. Tadeusza Dąbrowskiego, ul. Agatowa 1 w Warszawie.

Tematyka kursu ujęta została w czterech osobnych sesjach:

  1. Sedacja paliatywna.
  2. Trudne przypadki w pediatrycznej opiece paliatywnej (kliniczne, etyczne, prawne).
  3. Pacjenci z diagnostyki prenatalnej w hospicjum.
  4. Badania USG w domu pacjenta.

Każda sesja będzie składała się z wykładów wprowadzających, prezentacji przypadków i dyskusji. Liczymy, że taka forma zajęć pozwoli na wymianę doświadczeń i analizę różnych sposobów postępowania.

Zwracamy się z prośbą do lekarzy, którzy wezmą udział w kursie, o zgłoszenie przypadku do jednej z ww. sesji. Prosimy o przesłanie prezentacji PowerPoint (15 minut) w terminie do 2.01.2020 r. na adres paulina.kowacka@hospicjum.waw.pl. Czas przeznaczony na prezentacje przypadków jest ograniczony długością poszczególnych sesji. Dlatego kierownik naukowy kursu dokona wyboru najciekawszych przypadków i powiadomi autorów, czy ich prezentacja została przyjęta do wygłoszenia.

Wstępny program oraz możliwość rejestracji dostępne są na stronie:
https://hospicjum.waw.pl/szkolenia/kursy/pediatryczna-opieka-paliatywna-wymiana-doswiadczen.

Szczegółowy program kursu uwzględniający nadesłane prezentacje zostanie opublikowany w styczniu 2020 r. pod adresemhttps://hospicjum.waw.pl/szkolenia/kursy/pediatryczna-opieka-paliatywna-wymiana-doswiadczen.

Dysponujemy 70 miejscami dla lekarzy. O przyjęciu na kurs zdecyduje kolejność rejestracji. W razie większego zainteresowania, kurs zostanie powtórzony.

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania prezentacji i udziału w zajęciach.