E-pit → 1% podatku

Ikonka dla E-pit → 1% podatku

Od 15 lutego 2019 r. będzie można, za pomocą e-pit, przekazać 1% podatku dochodowego Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

Podatnicy rozliczający dochody na formularzach PIT-37 lub/i PIT-38 będą mieli ułatwione zadanie - ich PIT wypełni i udostępni urząd skarbowy.

W przypadku zaakceptowania znajdujących się w formularzu danych nie trzeba będzie nic robić - w tej sytuacji 30 kwietnia rozliczenie przygotowane przez urząd skarbowy zostanie uznane za złożone.

My zachęcamy jednak aby skorzystać z możliwości wsparcia Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci bez wychodzenia z domu.

Uwaga!

Od 15 lutego 2019 roku przekazanie 1% podatku dochodowego Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci będzie dużo łatwiejsze niż w latach ubiegłych - wystarczy w serwisie podatki.gov.pl wybrać Twój e-pit, zalogować się zgodnie z instrukcją i w odpowiednim polu formularza wpisać nr KRS Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci - 0000097123 oraz kwotę odpowiedającą 1% podatku dochodowego.

To wszystko! - Prawda, że bardzo proste?

Więcej informacji o e-pit.

Więcej informacji o 1% dla Fundacji WHD.

• E-pit → 1% podatku - zdjęcie nr 1