12. Półmaraton Warszawski, Targi Sport&Fitness

Ikonka dla 12. Półmaraton Warszawski, Targi Sport&Fitness

W niedzielę 26 marca ulicami stolicy pobiegli uczestnicy 12. Półmaratonu Warszawskiego.

Trakt Królewski, ulica Belwederska, Nowy Świat i Łazienki Królewskie to tylko niektóre punkty na trasie biegu. Start i meta zostały zlokalizowane przy Placu Teatralnym. W tłumie biegaczy nie zabrakło reprezentantów fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

Nasi zawodnicy uzyskali następujące wyniki:
Maciej Stachowicz, nr startowy 11343, czas 1:42:50
Piotr Wasik, czas 1:58
Stanisław Jończyk, nr startowy 13663 - 1:59

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników i bardzo dziękujemy!

Imprezą towarzyszącą 12. Półmaratonowi Warszawskiemu były, odbywające się na Stadionie Narodowym, Targi Sport&Fitness. Obok stoisk związanych ze sportem i rekreacją znalazło się także stoisko Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

Przez dwa dni (24 i 25 marca) pracownicy i wolontariusze opowiadali gościom Targów o pracy WHD oraz rozdawali Informatory i ulotki zachęcające do przekazania 1% podatku dochodowego na naszą Fundację.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za zainteresowanie naszą pracą i chęć wsparcia Fundacji WHD 1% podatku.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku

• 12. Półmaraton Warszawski, Targi Sport&Fitness - zdjęcie nr 1
  • 12. Półmaraton Warszawski, Targi Sport&Fitness - zdjęcie nr 2