Articles In English na-russkom-yazyke Fundacja WHD na FaceBooku Fundacja WHD na FaceBookuFundacja WHD na YouTubeInstagramissuu.com

22 678 16 11

Jako studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego mieliśmy okazję odbyć zajęcia fakultatywne z pediatrycznej i perinatalnej medycyny paliatywnej w miejscu niezwykłym - Warszawskim Hospicjum dla Dzieci. 

Czytaj dalej...
dr hab. n. med. Tomasz Dangel

Światowej sławy kardiolog dziecięcy i prenatalny - James Huhta odwiedził Fundację WHD. 

Czytaj dalej...

W dniach 6-7 października 2017 r. odbyła się kolejna, dziwiąta już, edycja kursu doskonalącego dla lekarzy ""Opieka paliatywna w pediatrii".

Czytaj dalej...
Od lewej: Z-ca Dyrektora ds. Klinicznych prof. dr hab. n. med. Wojciech Zgliczyński, Dyrektor prof. dr hab. n. med. Ryszard Gellert, prof. dr hab. n. med. Joanna Szymkiewicz-Dangel, Wice Prezes Fundacji WHD Ireneusz Kalisiak, z tyłu: Z-ca Dyrektora ds. Dydaktycznych i Naukowych dr hab. n. med. Wojciech Bik, prof. nadzw. w CMKP

Podpisany 7 września br. list intencyjny rozpoczyna obustronną współpracę pomiędzy CMKP w Warszawie a Fundacją Warszawskie Hospicjum dla Dzieci w obszarze medycznego kształcenia podyplomowego lekarzy.

Czytaj dalej...

W dniach 12-13 maja 2017 r.  odbyła się VIII edycja kursu doskonalącego dla lekarzy "Opieka paliatywna w pediatrii".

 

Czytaj dalej...

W niedzielę 26 marca ulicami stolicy pobiegli uczestnicy 12. Półmaratonu Warszawskiego.

Czytaj dalej...

W dniach 10-11 marca 2017 r. odbyła się VII edycja kursu doskonalącego dla lekarzy "Opieka paliatywna w pediatrii".

Czytaj dalej...

...ponawiam moją modlitewną solidarność i poparcie dla lekarzy, pielęgniarek, wolontariuszy i wszystkich mężczyzn i kobiet konsekrowanych zaangażowanych w posługę chorym i cierpiącym; dla instytucji kościelnych i świeckich, które działają w tym obszarze; a także dla rodzin, które z miłością opiekują się swoimi chorymi krewnymi. 

Czytaj dalej...

14 stycznia 2016 r. zakończyły się zajęcia VI edycji kursu doskonalącego dla lekarzy "Opieka paliatywna w pediatrii".

Czytaj dalej...

Rozpoczął się okres rozliczeń podatku dochodowego. Bardzo prosimy, aby przy okazji wypełniania druków PIT pamiętali Państwo o naszych podopiecznych i przekazali Fundacji WHD 1% swojego podatku za 2016 rok.

Czytaj dalej...