Articles In English na-russkom-yazyke Fundacja WHD na FaceBooku Fundacja WHD na FaceBookuFundacja WHD na YouTubeInstagramissuu.com

22 678 16 11

Dariusz Kordek i Jacek Karnowski - zwycięzcy „Wielkiego Testu. Giganci ducha” odwiedzili dziś naszą Fundację aby przekazać swoją wygraną w teleturnieju na potrzeby Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą pracą i potrzebami nieuleczalnie chorych dzieci, którymi się opiekujemy.

Czytaj dalej...

TAPA to międzynarodowe forum zajmujące się bezpieczeństwem przewozu produktów zaawansowanych technologii.

11.04.2018 r. podczas międzynarodowej konferencji TAPA w warszawskim Hotelu Hilton dr Tomasz Dangel przedstawił uczestnikom zakres działalności Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

Na zakończenie spotkania dr Tomasz odebrał z rąk Torstena Neumana i Dawida Reida przedstawicieli zarządu TAPA czek na 10 000 € przekazany dla Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

W imieniu Fundacji WHD i naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy za udzielone wsparcie.

Czytaj dalej...

... po raz kolejny wyszłam z budynku Fundacji WHD pełna przemyśleń i refleksji

Czytaj dalej...

W dniach 9-10 marca 2018 r. odbyła się kolejna, X edycja kursu doskonalącego dla lekarzy "Opieka paliatywna w pediatrii"

Czytaj dalej...

Od pierwszych chwil pobytu doświadczałam niezwykłej serdeczności i ciepła, ani przez chwilę nie czułam się nieswojo, co przecież w nowych miejscach jest rzeczą naturalną.

Czytaj dalej...

Polski model hospicjum perinatalnego, nazywany też perinatalną opieką paliatywną, został wprowadzony w 1998 r. przez Joannę Szymkiewicz-Dangel i Tomasza Dangla.
http://perinatalne.pl/pliki/Artykul/1040_hospicjum-perinatalne-polski-model.pdf

Czytaj dalej...

Pamięć o długiej historii posługi niesionej chorym jest powodem do radości 

Czytaj dalej...

Serdecznie dziękujemy Polonii Amerykańskiej za wsparcie Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci i jej podopiecznych.

Czytaj dalej...

Ostatniego dnia stycznia 2018 r. w Wielkim Teście TVP o Polskich Serialach zwyciężyła para znanych aktorów teatralnych i telewizyjnych – Renata Pękul i Piotr Skarga. Otrzymaną nagrodę – czek na 30 000 zł przeznaczyli na potrzeby Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci i jej podopiecznych.

Czytaj dalej...
Dziecięca Grupa Wsparcia w Żałobie - Białka Tatrzańska 2018

W tym roku głównym partnerem organizowanego przez naszą Fundację zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży z grup wsparcia jest Fundacja PZU.

Czytaj dalej...