Przekaż
Datek

28 lutego 2021 r. zmarł Jerzy Nowak, wielki przyjaciel naszej fundacji, wieloletni członek jej Rady.

Czytaj dalej...

Hospicjum domowe dla dzieci nie może istnieć bez psychologów. To oni otaczają opieką nie tylko małych pacjentów, ale ich całą rodzinę.

Czytaj dalej...

„doświadczenie choroby sprawia, że odczuwamy naszą bezradność, a jednocześnie wrodzoną potrzebę drugiego człowieka. (…)"

Czytaj dalej...

Dziś, 4.02.2021 r., o godz. 21.00 w Radio Plus rozmowa o pomocy, jaką hospicjum perinatalne oferuje rodzicom oczekującym narodzin ciężko chorego dziecka, co w niej jest najtrudniejsze, jak radzą sobie rodzice, lekarze i psycholodzy.

Czytaj dalej...

Rok 2020 zakończył się dla Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci bardzo szczęśliwie.

Czytaj dalej...

Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny z psychologiem Warszawskiego Hospicjum Perinatalnego, Agnieszką Chmiel–Baranowską (515 242 207), do 9 stycznia 2021 r.

Czytaj dalej...

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru kwartalnika Hospicjum.

Czytaj dalej...
Łukasz Nowak (fot. Karol Bartnik, 2019 r.)

Łukasz po raz kolejny udowodnił, że talent i determinacja dają wspaniałe efekty. Indywidualnie wygrał osiem partii, zremisował jedną i przegrał tylko dwie. Reszta zawodników z jego drużyny spisała się równie dobrze i Polska 1 zajęła 1 miejsce, wyprzedzając na podium Rosję i Ukrainę! Warto dodać, że Drużyna Polska 3 zajęła miejsce czwarte, a Polska 2 - szóste. 

Czytaj dalej...

5 grudnia na całym świecie swoje święto mają wolontariusze. Ludzie, którzy pracują na rzecz bliźnich, nie oczekując w zamian niczego poza osobistą satysfakcją i radością z czynienia dobra. 

Czytaj dalej...

Hospicyjna Msza Święta

Hospicyjna Msza Święta

Serdecznie zapraszamy na Mszę św., która będzie sprawowana
w intencji Zmarłych Dzieci i ich Rodzin.

Czytaj dalej...