Zima 2018

Ikonka dla Zima 2018

W tym roku głównym partnerem organizowanego przez naszą Fundację zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży z grup wsparcia jest Fundacja PZU.

Fundacja PZU rozumiejąc potrzeby rodzin, którymi się opiekujemy przekazała Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci dotację na realizację projektu „Wypoczynek Grup Wsparcia Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci”.

Zimowiska grup wsparcia wsparła także darowizną Fundacja Banku PKO S.A.

Dzięki otrzymanym środkom do Białki Tatrzańskiej wyjechała już Dziecięca Grupa Wsparcia w Żałobie. W drugim tygodniu ferii do Kościeliska wyjedzie Młodzieżowa Grupa wsparcia w Żałobie a pełen atrakcji weekend w Warszawie będzie należał Dzieci z Grupy Wsparcia dla Rodzeństwa Podopiecznych Hospicjum.

Już wkrótce zdjęcia i relacje z wyjazdów.

Serdecznie dziękujemy Fundacji PZU i Fundacji Banku PKO S.A. za finansowe wsparcie dzięki któremu możliwe było zorganizowanie zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z grup wsparcia.

• Dziecięca Grupa Wsparcia w Żałobie - Białka Tatrzańska 2018
  • Zima 2018 - zdjęcie nr 2